• Obniżka
  • - 30,00 zł

Wolfenstein II: The New Colossus

229,00 zł
199,00 zł Brutto

Kontynuacja walk z części  Wolfenstein: The New Order. Gra twórców Arcade Berg, produkcji Machine Games po wielu latach doczekała się swojej części również na Nintendo Switch. Nasz główny bohater B.J. Blazkowicz walczy w okupowanych przez nazistów Stanach Zjednoczonych. 

Twórcy gier dopilnowali, by przypomnieć sobie fabułę z części pierwszej („The New Order”), lub dla tych co nigdy nie grali, zapoznać się z nią.

Druga część Wolfenstein zaczyna się od roku 1961, kiedy to nasz bohater .J. Blazkowicz budzi się na terenie Stanów Zjednoczonych zajmowanych przez niemieckich nazistów, zakładając, że w historii zwyciężyli oni drugą wojnę światową wykorzystując broń zwaną Wunderwaffe (cudowna broń).
Podobnie jak w części pierwszej skupiamy się przede wszystkim na strzelaniu do żołnierzy. Mamy duży wybór broni, a także możemy strzelać z dwóch różnych broni jednocześnie, po pierwszej części zachowało się również ciche skradanie. Odwiedzamy miejsca oddalone od siebie i wykonujemy tam poboczne cele misji. Na naszej drodze oprócz zwykłych żołnierzy i przywódców możemy również spotkać ogromne, uzbrojone roboty.
Gra nie oszczędza na obrazach krwi i latających kończynach, nie mówiąc już o dość specyficznym humorze pokroju Quentina Tarantino.