• Obniżka
  • - 30,01 zł

Super Smash Bros. Ultimate Edycja Limitowana

399,00 zł
368,99 zł Brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Dla tych którzy zdecydują się na złożenie preorderów jako pierwsi mamy gratisowe breloczki i przypinki z logiem Super Smash Bros. Spieszcie się ilość gratisów jest ograniczona!

Breloczek Super Smashh Bros. Ultimate
Przypinka Super Smash Bros. Ultimate
Wiele znanych i legendarnych postaci rywalizująca na ogromnej ilość map do wyboru. 103 różniące się od siebie poziomy, które po połączeniu z formami Battlefield i Omega sprawiają, że do wyboru jest aż 300 etapów! Do kultowej serii jako nowi rywale dołączyły postacie takie jak: Inkling z gry Splatoon, Ridley z Metroid, Wolf ze Star Fox, Ice Climbers, trener Pokemon i inni!
Do dyspozycji będzie nie tylko tryb klasyczny czy bitwa drużynowa (walki 5 vs 5 i 3 vs 3), ale też inne, ciekawe tryby! Szybka walka, nowe doświadczenia, nowe ataki i przedmioty to wszystko znajdziesz w Super Smash Bros. Ultimate! Niezależnie od tego czy siedzisz w domu, czy jesteś poza nim.
Nowe kontrolery GameCube zaprojektowane specjalnie dla gry Super Smash Bros. Ultimate na Nintendo Switch sprawią, że gra stanie się łatwiejsza i porównywalna do grania na poprzednich konsolach. Posiadając adapter kontrolera Nintendo GameCube, możesz również korzystać z kontrolerów Nintendo GameCube.