• Obniżka
  • - 25,00 zł
  • Nowy

Super Smash Bros. Ultimate

249,00 zł
224,00 zł Brutto
Premiera: 7 grudnia 2018

Jedna z największych gier 2018 r. na platformę Nintendo Switch- Super Smash Bros. Ultimate! To bijatyka pozwalająca na walkę na różnych arenach aż do ośmiu graczy.

Wiele znanych i legendarnych postaci rywalizująca na ogromnej ilość map do wyboru. 103 różniące się od siebie poziomy, które po połączeniu z formami Battlefield i Omega sprawiają, że do wyboru jest aż 300 etapów! Do kultowej serii jako nowi rywale dołączyły postacie takie jak: Inkling z gry Splatoon, Ridley z Metroid, Wolf ze Star Fox, Ice Climbers, trener Pokemon i inni!
Do dyspozycji będzie nie tylko tryb klasyczny czy bitwa drużynowa (walki 5 vs 5 i 3 vs 3), ale też inne, ciekawe tryby! Szybka walka, nowe doświadczenia, nowe ataki i przedmioty to wszystko znajdziesz w Super Smash Bros. Ultimate! Niezależnie od tego czy siedzisz w domu, czy jesteś poza nim.
Nowe kontrolery GameCube zaprojektowane specjalnie dla gry Super Smash Bros. Ultimate na Nintendo Switch sprawią, że gra stanie się łatwiejsza i porównywalna do grania na poprzednich konsolach. Posiadając adapter kontrolera Nintendo GameCube, możesz również korzystać z kontrolerów Nintendo GameCube.