• Obniżka
  • - 20,00 zł

Super Mario Party + Joy-Con Green/Pink

389,00 zł
369,00 zł Brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Wciągająca zabawa dla rodziny i przyjaciół, którzy lubią postacie z gier Super Mario, dostępna już na Nintendo Switch. Nowe plansze, nowe sterowanie, wiele minigier to wszystko w grze Mario Party!

W Mario Party na Nintendo Switch wprowadzono nowe, ciekawsze elementy strategiczne, m.in. każdy ma dostosowaną do swojej postaci kostkę, są nowe tryby gry do wspólnej zabawy z przyjaciółmi i rodziną, w tym aż 80 minigierek, które sterowane są kontrolerami Joy-Con.
Tryb dla 4 graczy szybko wciąga osoby z otoczenia. Wszyscy jesteście na planszy w tym samym czasie i wygrywa ten, kto jest najszybszy. Ścigaj się na rowerkach, zbieraj gwiazdki, łap kuleczki, a nawet smaż mięso! Ważne żebyś to robił szybciej niż Twoi przeciwnicy.
Nowym trybem jest Toad’s Rec Room, gdzie poprzez łączenie ze sobą dwóch ekranów Nintendo Switch, dopasujemy do siebie elementy w grze lub powiększymy pole rozgrywki. Pierwszy raz w serii Mario Party możesz zagrać z innymi graczami w trybie online! Na pewno wybierzesz swoją ulubioną minigierkę, bo jest ich aż 80. Pokaż innym, że potrafisz rywalizować o jak najlepszy wynik w internetowym Mariothonie!