• Obniżka
  • - 30,00 zł

New Super Mario Bros U Deluxe

229,00 zł
199,00 zł Brutto
Premiera: 11 stycznia 2019

New Super Mario Bros. U Deluxe to ulepszona wersja gry na Wii U teraz dostępna na platformę Nintendo Switch.

Dla tych, którzy zdecydują się na złożenie preorderów jako pierwsi mamy gratisowe breloczki i plakaty z gry New Super Mario Bros. U Deluxe.  Ilość gratisów jest ograniczona!
Breloczek New Super Mario Bros. U Deluxe

Plakat New Super Mario Bros. U Deluxe

Oprócz klasycznej gry New Super Mario Bros. U Deluxe, gdzie naszym celem jest uratowanie Mushroom Kingdom, dodatkowo możemy grać w pierwszą platformówkę z Luigi (New Super Luigi U), która jest szybsza i trudniejsza. Dostępne jest 164 poziomy w dwóch głównych trybach gry oraz dodatkowe trudniejsze trzy tryby (wyzwania, walka o monety oraz większa szybkość), gdzie możemy grać postacią Mii.
To gry potrzebny jest jeden Joy-Con, więc już od rozpakowania gry możemy bawić się z drugą osobą! Gra stworzona jest z myślą dla każdego. Proste sterowanie i pomoc w rozgrywce jest dostosowana do najmłodszych. Mamy do dyspozycji galerię podpowiedzi czy Super Guide, który pokazuje jak ukończyć poziom, jeśli jest za trudny.
Pojawią się postacie takie jak Toadette czy Nabbit, są dodatkową pomocą podczas gry. Wszyscy bohaterowie posiadają unikatowe umiejętności, które wpływają na rozgrywkę. Rozgrywka staje się wtedy bardziej ekscytująca i zabawna jeśli w New Super Mario Bros. U Deluxe mogą grać cztery osoby! Postacie wykorzystują swoje umiejętności do konkretnych celów, np. można zeskakiwać z głowy kolegi.