• Obniżka
  • - 40,00 zł

PokéBall Plus dla Pokémon: Let's Go!

229,00 zł
189,00 zł Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Poké Ball to istotna rzecz dla trenerów Pokémon. Dzięki niemu możesz łapać różne Pokemony i nosić je przy sobie podczas podróży. Teraz stworzone zostało urządzenie Poke Ball Plus o podobnym nie tylko wyglądzie, ale i zachowaniu.

Dzięki Poke Ball Plus możesz przerzucić swoją przygodę z gry Pokemon do świata realnego.

Poke Ball Plus służy do łapania Pokemonów, więc kiedy tylko zobaczysz jednego z nich możesz wykonać ruch rzutu, by go złapać, tak, jakbyś rzucał prawdziwym Poke Ball. Poke Ball Plus zakładamy na rękę przy pomocy paska, aby nie zrobić sobie i innym krzywdy podczas rzucania.
Poke Ball Plus skonstruowany jest tak, że podczas złapania Pokemona rozjaśni się, poczujesz stukanie, a nawet usłyszysz wnętrze z Pokemonem. Nawet, kiedy delikatnie nim potrząśniesz, to czujesz wibracje oraz słyszysz złapane w środku Pokémony. Dźwięk możesz również wyłączyć.
Dzięki aplikacji Pokemon Go na smartfon Twój Poke Ball Plus powiadomi Cię jeśli jakiś Pokemon pojawi się w pobliżu, a także będzie mierzył odległość jaką przeszedłeś, co spowoduje wyklucie się Pokemona z jajka lub zdobycie potrzebnych słodyczy od znajomych. Poké Ball Plus posiada również coś specjalnego, a mianowicie Mew- Mitycznego Pokemona! Tylko w ten sposób można go przenieść do gry na Nintendo Switch.